Zachwyca niebiańską słodyczą, zniewala smakiem i wabi zmysłowym zapachem. Nie sposób oprzeć się jej krągłym i apetycznym kształtom. Gruszka – najbardziej kobiecy ze wszystkich owoców, już dawno podbiła nasze serca i podniebienia.

Soczysta gruszka w połączeniu ze słodkim jabłkiem tworzy niezwykle aromatyczną i wyborną kompozycję smakową, którą delektować się możemy dzięki Sokom Gruszka + Jabłko marki sonatural. Soki Gruszka + Jabłko marki sonatural to świeże owoce zamknięte w małej, poręcznej butelce. Niepasteryzowany, w 100% naturalny, bez dodatku wody i cukru Sok Gruszka + Jabłko marki sonatural to bogactwo witamin i minerałów, a przy tym niepowtarzalny smak. Dojrzewające w portugalskim słońcu owoce, stanowiące siłę gruszkowo-jabłkowego soku marki sonatural, dostarczą nam potrzebnych składników odżywczych, a przy tym poprawią samopoczucie. Naturalna moc witamin Owoce to źródło naturalnych witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Sok Gruszka + Jabłko marki sonatural to połączenie najcenniejszych składników zawartych w dojrzałych jabłkach i soczystych gruszkach. Każda butelka o pojemności 250 ml zawiera w sobie sok wyciśnięty aż z dwóch jabłek i dwóch gruszek, dlatego też stanowi doskonały sposób na urozmaicenie codziennej diety.
W trosce o nasze zdrowie producenci marki sonatural wzbogacili Sok Gruszka + Jabłko o dodatkowe pokłady witaminy C. Pozytywny wpływ tej witaminy znany jest już od dawna, aktywizuje ona bowiem system immunologiczny i wspomaga odporność. Delikatne w smaku owoce, które wchodzą w skład Soku Gruszka + Jabłko marki sonatural, to bogactwo witaminy A, C i E – znanych ze swych właściwości przeciwutleniających antyoksydantów, które uchronią nas przed wolnymi rodnikami i pomogą zachować młodość. Witaminy z grupy B są również niezwykle istotne dla naszego zdrowia, gdyż wpływają na nasz metabolizm, kondycję skóry, a także prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Wystarczy sięgnąć po soczyste i smaczne jabłka oraz gruszki, by zaopatrzyć nasz organizm w te niezbędne dla naszego zdrowia i urody składniki. 100% soku w soku Sok Gruszka + Jabłko marki sonatural to aromatyczny sok ze świeżych owoców, wyprodukowany w oparciu o najnowsze technologie. Nie zawiera on w sobie konserwantów i dodatku wody, a jedynie dobroczynne minerały i składniki odżywcze zawarte w jabłkach i gruszkach. Soki sonatural nie posiadają także dodatkowego cukru ani żadnych substancji słodzących, dlatego też charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem, który zawdzięczają jedynie słodyczy portugalskich jabłek. Sok Gruszka + Jabłko to produkt w 100% naturalny i niepasteryzowany, a przy tym cechujący się wielotygodniową przydatnością do spożycia. By zachować na dłużej wyjątkowy smak soki sonatural są utrwalane za pomocą wysokiego ciśnienia. Dzięki temu zabiegowi Gruszka + Jabłko utrzymuje świeżość i aromat do 45 dni. Połączenie gruszki i jabłka tworzy niezwykłą kompozycję, która urzeka smakiem i aromatem. Sok Gruszka + Jabłko marki sonatural dzięki owocom zestawionym w idealnych proporcjach sprawia, że każdy jego łyk to niezapomniane doznanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *