Minimum poświęconego czasu i pracy, a liczba klientów stale wzrasta. Kiedy nie będzie efektów – zwrot kosztów. Wydaje się niemożliwe? A jednak.
Tym rozwiązaniem powinni zainteresować się przedsiębiorcy, którzy szukają nowych kontrahentów, rynków zbytu i źródeł zaopatrzenia – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Warto zauważyć, że firmy te nie muszą angażować do tego swoich pracowników, ponieważ wszystkim zajmą się wykwalifikowani specjaliści. To, do kogo mają dotrzeć, będą wiedzieli dzięki ogromnej bazie danych największej w Polsce Giełdy Biznes Ofert OPENKontakt.com.

To właśnie ona wprowadziła na rynek niecodzienne rozwiązanie, o którym mowa – Złoty Pakiet Gwarantowany.

Jak najwięcej klientów

Giełda Biznes Ofert to ogromna platforma wymiany danych. Znajduje się na niej 7,5 mln ofert, przede wszystkim z Polski, Niemiec, Rosji i Stanów Zjednoczonych. Giełda ma ponad 500 tysięcy stałych użytkowników. Tylko w ubiegłym roku firmy umieściły na niej ponad 2,2 mln ofert – jak więc widać, jest z czego wybierać. Ale jak połapać się w tym gąszczu ofert i w pełni wykorzystać możliwości Giełdy na potrzeby firmy? Pomocny jest właśnie Złoty Pakiet Gwarantowany. Opiera się on na wszelkich usługach Giełdy, ale też korzysta z doświadczenia i umiejętności specjalistów – wszystko po to, aby klient OPENKontakt.com osiągnął jak najkorzystniejsze wyniki.

Główny cel to zainteresowanie ofertą posiadacza Pakietu jak największej ilości potencjalnych kontrahentów. W jaki sposób? Metod jest wiele. Specjaliści m.in. umieszczają oferty na 95 współpracujących portalach, monitorują je, a także selekcjonują i kojarzą oferty zamieszczone przez innych użytkowników. Oczywiście oferty są regularnie odświeżane i sprawdzane pod kątem zainteresowania ze strony potencjalnych kontrahentów. Wszystko po to, aby móc wprowadzać zmiany, które zwiększą pożądany efekt. W ciągu 6-miesięcznego okresu usługi posiadacz Złotego Pakietu ma dostęp do statystyk i wyników badań, a na koniec otrzymuje raport podsumowujący działania i opisujący ich efekty.

Rozwój bez ryzyka

Twórcy Złotego Pakietu obiecują nie tylko wygodę i oszczędność czasu, ale także – a może przede wszystkim – brak ryzyka. Jeśli przez 6 miesięcy działania specjalistów nie skłonią kontrahentów do kontaktu z posiadaczem Pakietu – koszt pakietu zostanie mu zwrócony. Firmy nie ryzykują zatem zbyt wiele, a mogą wiele skorzystać.

Portal OPENKontakt.com, który wprowadził Złoty Pakiet na rynek, rozpoczął działalność 10 lat temu i jest najstarszą w Polsce platformą B2B. Należy do firmy BV Kontakty Międzynarodowe, jednego z liderów polskiego e-biznesu. W portfelu jej usług znajdują się m.in. Ibai.pl (szkolenia internetowe dla firm), Szu.pl (system hostingowy) oraz Banner2Businnes (bezpłatny system wymiany bannerów). Najnowszym jej projektem jest stworzony niedawno portal społecznościowy Biznes-Klasa.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *